Susipažinkime – marketingo sritis

Šių metų marketingo srities koordinatorė Austėja!

◦ Ką studijuoji ir kokios tavo pareigos?
◦ Studijuoju psichologiją ir šiuo metu esu marketingo koordinatorė.
◦ Ką tau reiškia ,,Be Etikečių’’?
◦ Šiuo metu „Be Etikečių“ man yra šeima ir saugi aplinka. Tai yra ta programa, per kurią aš atradau, ką noriu daryti gyvenime, kas man svarbiausia ir ko aš noriu pasiekti.
◦ Ką tu jauti pasiekusi per šiuos metus?
◦ Svarbiausias dalykas, kurį pasiekiau yra tai, kad pradėjau ieškoti pagalbos. Tai buvo itin sunku, nes pareikalavo daug pasiruošimo, laiko ir psichologinių jėgų. Tačiau tai yra pagrindinis dalykas, kuriuo didžiuojuosi – būtent kad pradėjau eiti keliu link savęs gydymo.
◦ Jei turėtum papildomą valandą paroje kam ją skirtum?
◦ Tiesą sakant aš ją skirčiau namų susitvarkymui, nes mano namuose tikra betvarkė ir man reikia laiko, kad jį sutvarkyčiau.
◦ Jei patektum į negyvenamą salą, tačiau poreikiams reikalingus daiktus turėtum (maistą, geriamą vandenį, kur miegoti) kokius du daiktus imtum su savim?
◦ Siuvimo mašiną ir pasiimčiau audinių maišą, kad turėčiau ką veikti.
◦ Kokią knygą ar filmą visiems rekomenduotum pažiūrėti ar perskaityti?
◦ Knygos kaip ir neturiu, bet filmas, kuris yra labai įstrigęs būtų „The Perks of Being a Wallflower.“ Jis mane labai stipriai veikia, kad ir kiek aš jį žiūriu. Jei yra nemačiusių, tai aš jį tikrai siūlau pažiūrėti.
◦ Jei turėtum pasirinkti spalvą, kuria turėtum iliustruoti tavo gyvenimą kokia ji butų?
◦ Turbūt tai būtų raudona, nes visas mano gyvenimas yra labai greito tempo, aistringas, pilnas įvairiausių stiprių jausmų ir išgyvenimų.
◦ Ką palinkėtum visiems šiems metams?
◦ Aš palinkėčiau žmonėms mokytis priimti save su visomis savo netobulybėmis ir priimti, kad visi daro klaidas. Todėl linkiu ir išmokti sau atleisti už savo daromas klaidas ir visus trūkumus.