Susipažinkime – Emocinės gerovės sritis

Susipažinkite su emocinės gerovės srities koordinatore Daira!

◦ Kaip prisistatytum nepažįstamiems žmonėms?
◦ Esu Daira ir ketvirtus metus studijuoju mediciną. Be galo daug laiko skiriu knygoms. 90% mano asmenybės yra knygos. Esu žmogus, kuris negali nieko ypatingo pasakyti apie save. Visko po truputį ir visko moku kažkiek.
◦ Kadangi paminėjai knygas, tai kokia yra tavo šiuo metu skaitoma knyga?
◦ Kelios. Skaitau jau ilgą laiką Čalzo Darvino „Rūšių atsiradimą“, nes labai lėtai skaitosi. Taip pat skaitau siaubo istorijų rinkinuką.
◦ Ką tau reiškia ,,Be Etikečių’’?
◦ Keletą skirtingų dalykų. Iš esmės, tai yra geras kolektyvas, kaip šeima universitete, o iš kitos pusės tai yra galimybė susipažinti su naujais žmonėmis ir sužinoti daug naujų dalykų ir apšviesti kitus ir save.
◦ Jei tu patektum į negyvenamą salą, tačiau poreikiams reikalingus daiktus turėtum (maistą, geriamą vandenį, kur miegoti) kokius du daiktus imtum su savimi?
◦ Kokią nors labai labai ilgą knygą, bet tai labai logiška, o antrą daiktą… Tikriausiai peilį, nes toks naudingas daiktas, bet ne toks privalomas daiktas išgyventi. Labai daug kur pritaikomas.
◦ Kokią knygą ar filmą visiems rekomenduotum pažiūrėti ar perskaityti?
◦ Tai čia galiu du iš esmės. Filmas, kurį rekomenduočiau peržiūrėti yra „Old Fashioned.“ Tai yra vienas iš mano mylimų filmų, apie kurį niekas nežino. O iš knygų tai labai didelis pasirinkimas, nes net nežinau ką parekomenduoti kas būtų labai prasminga ir panašiai. Labai sunku pasirinkti vieną. Manau jei pasakysiu vieną paskui galvosiu kokią knygą geresnę galėjau parekomenduoti. Galbūt rekomenduočiau sau iš vaikystės mielą knygą, kuri pastūmėjo meilei knygoms, na aš jau tuo metu daug klausiau, bet tokia knyga apie knygas „Rašalo širdis“, tai man tiesiog yra klasika.
◦ Ką norėtum pasakyti pasauliui jei jis tavęs klausytųsi?
◦ Galbūt pasakyčiau žmonėms, ką mes dažnai pamirštame, čia labai banalu, bet mes gyvenam vieną kartą ir tiesiog kaip tu nugyvensi, kad ir kaip vienas paprastas žmogus ir nors tai atrodo nereikšminga, bet žmonėms kurie aplinkui yra tai gali būti labai svarbi jų gyvenimo dalis, kad kažkas pakeitė jų gyvenimą, tai gali būti daręs arba gerą dalyką arba blogą. Aš manau, tai ką mes darome kitiems, turi būti atitinkamai pasverta ir čia galbūt daug atsakomybės kiekvienam krenta, bet reikia tai prisiminti.