Susipažinkime – žmogiškųjų išteklių sritis

Žmogiškųjų išteklių koordinatorius Pavel!

◦ Ką studijuoji ir pareigos?
◦ Studijuoju antram kurse mikrobiologiją ir biotechnologiją, esu Žmogiškųjų išteklių koordinatorius (H.R.)
◦ Kas tau yra “Be etikečių“?
◦ Tai puikus būdas nors truputėlį pakeisti mūsų VU bendruomenę, nesakau jog ji kažkokia bloga, bet tikrai yra plotmių, kuriose galima dirbti – daryti mūsų bendruomenę tolerantiškesne, psichiškai sveikesne ir panašiai
◦ Kaip prisistatytum nepažįstamiems žmonėms?
◦ Žiūrint iš kokios kompanijos yra žmogus ir kuo domisi tie žmonės. Domiuosi daug kuo ir po truputėlį žinau visose srityse, tai galėčiau palaikyti bet kokią diskusiją. Dažniausiai pradedu kalbėti apie tai kas vyksta aplinkui. Šiaip mėgstu skaityti. Domiuosi Azijos kultūra, daugiausiai Japonijos ir Kinijos. Labai mėgstu keliauti ir iš tikro nemažai keliavau. Šiaip išvis apie bet kokią kultūrą, meną, muziką, prozą. Apie bet ką galiu pakalbėti, nes esu baigęs muzikos mokyklą, o tai irgi turi savo įtakos. Na šiaip viskas būtų greičiausiai.
◦ Kadangi sakei, kad mėgsti keliauti, kokia yra tavo mėgstamiausia aplankyta šalis, kur galėtum kitiems rekomenduoti apsilankyti?
◦ Žiūrint kuo domisi žmogus. Jei žmogus nori pailsėti, mėgautis saule, šiluma tai tikrai Kroatija. Tai nepaprastai graži šalis. Jei mėgsta pašėlti – Didžioji Britanija arba Paryžius. Ne visa Prancūzija, o būtent Paryžius. Jei mėgsta žiemos sportą, tai tikrai Austrija, Prancūzija irgi nebloga, bet Austrijoj daug viskas geriau sutvarkyta.
◦ Jei turėtum papildomą valandą paroje, kam ją skirtum?
◦ Manau pasivaikščiojimams. Tiesiog pasivaikščioti ir pakvėpuoti oru.
◦ Jei tu patektum į negyvenamą salą, tačiau poreikiams reikalingus daiktus turėtum (maistą, geriamą vandenį, kur miegoti) kokius du daiktus imtum su savim?
Tokį routerį, kuris susiekia su palydovais, kad galėtum bet kur turėti internetą ir aišku kompiuterį, kuris galėtų pasikrauti nuo saulės energijos. Tada galima turėti viską – žiūrėti filmus ir serialus.
◦ Kokią knygą ir filmą visiems rekomenduotum pažiūrėti ar perskaityti?
◦ Patarčiau visiems pažiūrėti Hotel Grand Budapest, tai labai gera komedija. O perskaityti, greičiausiai, Dostojevskio ,,Idiotą”.
◦ Ką norėtum pasakyti pasauliui, jei jis tavęs klausytųsi?
◦ Greičiausiai, kad… Visos religijos, tai yra, nėra vienos religijos, visos religijos gali ir turi būti ir kiekvienas, kuris tiki, neturi priešintis kitam, maišyti kitam, tikėti kažką kitą. Kaip yra Indijoje – tą religiją, į kurią įeina kitos religijos, bet kuri religija, jei į kažkurią tiki, tu gali ateiti ir pasimelsti pas juos maldos namuose, nes jie tiki į viską ir į visus. Tada nebūtų daugelio karų, nebūtų tokių dalykų kaip inkvizicija.