Susipažinkime – LGBT+ sritis

LGBT+ srities koordinatorė Ilona!

◦ Ką studijuoji ir pareigos
◦ Anglų filologiją ir esu LGBT+ koordinatorė
◦ Ką tau reiškia ,,Be Etikečių’’
◦ ,,Be Etikečių” man yra šeima, vieta kurioje jaučiuosi gerai, patogiai, priimta, suprasta ir, kur visada galiu ateiti ir išsipasakoti ir manęs visada išklausys.
◦ Kaip prisistatytum nepažįstamiems žmonėms?
◦ Labai daug mėgstu šnekėti ir kartais ne į temą, būnu kartais per garsi. Dažnai šneku, kur nereikia ir tyliu, kur reikia. Kartais žmonės pamatę mane mano, kad esu rude ar mean, bet tiesiog mano tokia veido išraiška ir ji tikrai nieko nereiškia.Man labai patinka special effects makeup, nors seniai to neesu dariusi. Tai yra mano arkliukas – hobis. Dar standartiškai man patinka filmų žiūrėjimas ir muzikos klausymasis.
◦ Jei turėtum papildomą valandą paroje kam ją skirtum?
◦ Išvesčiau savo šuniuką ilgiau pasivaikščioti.
◦ Jei tu patektum į negyvenamą salą, tačiau poreikiams reikalingus daiktus turėtum (maistą, geriamą vandenį, kur miegoti) kokius du daiktus imtum su savim
◦ Savo šuniuką ir mylimą žmogų
◦ Kokią knygą ar filmą visiems rekomenduotum pažiūrėti ar perskaityti?
◦ Beatos Tiškevič- ,,Vyvenimas’’, nes tikrai labai įdomi knyga taip pat Mart Haig “Kodėl verta gyventi”, tokios dvi priverčiančios susimąstyti knygos. O filmas tikriausiai “Spirited Away”
◦ Ką norėtum pasakyti pasauliui jei jis tavęs klausytusi
◦ Kad reikia būti daugiau žmogiškesniems, priimti tuos, kurie jaučiasi atstumti ir nebūti tokiais dideliais egoistais ir negalvot vien apie save.
◦ Jei turėtum pasirinkti spalva kuria turetum iliustruoti tavo gyvenima kokia ji butu?
◦ Rožiniai pilka, todėl, kad rožinė man šiaip patinka, o pilka, nes nevisada būna tik gerų arba blogų dienų visada būna kažkas, kas sugadina dieną arba kažkas praskaidrina ją.